Для дому Для компаній

Сторінка для побутових споживачів

03 Січня 2017

ПОВІДОМЛЕННЯ

про визначення форми управління будинком № 25 а по вул.  Незалежності у смт Захарівка

На балансі ПАТ «Одесаобленерго» обліковувався  будинок № 25 а по вул. Незалежності у смт Захарівка Одеській області.

Повідомляємо Вам про те, що 19 серпня 2016 року відбулися  загальні  збори співвласників багатоквартирного будинку, що розташований за адресою: смт Захарівка, вул. Незалежності, 25 а, на яких визначено форму управління багатоквартирним будинком: управління багатоквартирним будинком співвласниками (самоуправління будинком).

На підставі Закону України від 14.05.2015 N 417-VIII «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку» та відповідно до «Порядку списання з балансу багатоквартирних будинків», що затверджений постановою КМУ від 20.04.16 р. № 301, ПАТ «Одесаобленерго» провело процедуру списання вищезазначеного будинку з балансу у зв’язку з прийняттям рішення співвласниками щодо форми управління будинком.

Додатково повідомляємо, що у зв’язку з наведеними підставами та відповідно до п. «а», п. «е» ст. 141 та ст. 142 Земельного кодексу України землекористування ПАТ «Одесаобленерго» за адресою: будинок № 25 а по вул. Незалежності у смт Захарівка Одеській області припинено.

Адміністрація ПАТ «Одесаобленерго»